Reklam & Sponsorluk

Teknoloji, sosyal medya, oyun ve internet haberlerini Türk internet kullanıcılarına ulaştırmayı hedefleyen Teknofiber.net, dijitalde reklam verenler için iyi bir alternatif olmuştur. Aylık 98.000’den (Kasım 2016 verilerine göre) fazla ziyaretçiye sahip olan Teknofiber, teknolojinin gelişimi ile birlikte kendini sürekli yenileyebilen güncel bir blogtur.

Reklam Seçeneklerimiz

Teknofiber, reklam verenler için bir kaç reklam seçeneği sunar. Bu seçenekler, banner reklam ve advertorial içeriklerdir. Aşağıdakiler dışında firmanıza uygun farklı reklam çözümleri de üretebiliriz.

Advertorial İçerik

Advertorial içerikler, okurların dikkatini çekmek için yapılan bir pazarlama yöntemidir. Bu içeriklerin okuru rahatsız etmemesi için aylık belli bir sınırı vardır. Yazılan advertorial içerikler sitenin ana sayfasında ve bir yazının sağ tarafında bulunan son yazılanlar bölümünde yer alır. Yazı onay aldıktan sonra asla silinmez.

Eğer bir advertorial içerik için yazınız mevcut değilse, Teknofiber.net editörleri tarafından ürününüz yada markanız hakkında ilkelere uygun bir şekilde yazı hazırlayabiliriz.

Banner Reklam Alanları

İnternet sitemizin şablonu 300×250, 300×600, 1000×250 reklam alanlarını destekler. Reklam verenlerimiz için uzun araştırmalar ve denemeler sonucunda bu reklam alanları ve pozisyonları sitemiz için uygundur. Reklam alanları Flash, gif, png, jpg formatındaki reklam panolarını destekler.

Mobil Reklam

Ziyaretçilerimizin büyük bir kısmı mobil cihazlarını kullanarak teknoloji yazılarına erişim sağlamaktadırlar. Mobil cihazlardan giren kullanıcılar için her geçen gün mobil tasarım deneyiminde iyileştirmeler yapıyoruz. Yaptığımız analiz çalışmalarından sonra, mobilden giren kullanıcılarımızın reklamlara daha çok ilgi gösterdiğini raporladık ve reklam verenlerimiz için mobil reklam seçeneğini yayın hayatına geçirdik.

Daha Önce Reklam Veren Bazı Firmalar

Reklam kampanyaları için daha önce bizi seçen birkaç markayı aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Eğer sizde reklam kampanyanızı Teknofiber’de gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

sponsorlar

 

Reklam İlkeleri

  • Advertorial içerikler kullanıcıyı aldatmayacak şekilde yazılmalı. Aynı zamanda tanıtılacak markanın yada ürünün diğer markalar ile kıyaslanmaması gerekmektedir.
  • Advertorial içeriklerde en fazla 3 dış bağlantı bulunabilir.
  • Sitede yayımlamak istediğiniz banner, flash, jpg yada png formatında olmalıdır.
  • Alkol, bahis, kumar, yetişkinlere özel içerikli ve yasa dışı hiç bir içerik için reklam çalışması yapılmamaktadır.

İstatistikler

Genel Bakış

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçmek için info@teknofiber.net adresine bir mail atabilirsiniz yada buraya kadar gelmişken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.