Gizlilik ve Güvenlik Kuralları

Teknofiber.net insanların kişisel gizlilik haklarını kurulduğu günden beri saklayan bir teknoloji blogudur. Gizlilik ve güvenlik hakkında tüm tedbirleri alan ve 2. şahıslara bilgilerinizi hiçbir zaman göstermeyen bir sitedir.

Sitede yayımlanan tüm reklam ve advertorial içerikler kullanıcıları hiçbir zaman aldatmaz ve bu reklamlar, uzun araştırmalar sonucunda sitemizde yayımlanır. Sitede herhangi bir konuda yaptığınız yorumlar sadece adınızı ve soyadınızı paylaşır. Başka hiçbir bilginiz sitede paylaşılmaz. Yorum altyapısı olarak Disqus’ı kullanırız ve sosyal medya üzerinden yapacağınız yorumlar için sadece bir uygulama onaylatır. Bu uygulamada son derece güvenli olup, kendi profilinizde hiçbir bağlantı veya güncelleme yapılmaz.

Sitemizdeki yazarlarında kendi profili bulunmaktadır ve bu profilde paylaşmak istedikleri bilgileri paylaşırlar. Teknofiber.net’te kullanıcıların ve yazarların gizlilik hakları bizim için son derece önemlidir. Hem gizlilik hem de güvenlik haklarını ihlal etmeden yayın hayatına devam etmektedir.