Dünyada en çok konuşulan dillerin başında gelen İngilizce, evrensel bir dil olarak kabul görülüyor. İngilizce hayatımızda Turizm mecrasından tutun, yurtdışı seyahatleri gibi birçok ortamda karşımıza çıkıyor. Turizm noktasında müşteri iletişimi ve memnuniyeti için İngilizce konuşmak şart haline geliyor. Dünyada ortak dil olarak kullanılan ingilizce dilini artık kurslar yerine online bir şekilde de öğrenmek mümkün oluyor.

Open English Sistemi Nedir?

Online ingilizce eğitimi almak artık öyle zor değil. Normal şartlarda bulunduğunuz semtteki bir ingilizce kursu bazen zaman uyuşmazlıklarından veya iş çıkışı yorğunluklarından dolayı işkence haline gelebiliyor. Ancak sürekli gelişmeye devam eden teknoloji sayesinde online ingilizce eğitimleride artmaya başladı. 2007 yılında kurulan Open English firması 500.000’den fazla öğrencisi ile hizmet vermeye devam ediyor.

7/24 süreli olarak hizmet veren online ingilizce eğitim sitesi canlı dersleri ve esnek saatleri ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Dilediğiniz saate göre istediğiniz vakitte işinde uzman öğretmenler ile online ingilizce eğitimi alabilirsiniz. İstediğiniz kadar derslere girebildiğiniz bu sistemde, test ve konu anlatımları gibi içeriklerde bulunuyor. Canlı ve online bir şekilde yapıldığı için ister yolda isterse iş yerinde dilediğiniz vakitte online ingilizce eğitiminden yararlanabilirsiniz.

Her yarım saatte bir canlı bir öğretmene bağlanabildiğiniz için, herhangi bir randevu sistemi beklemek zorunda kalmıyorusunuz. Sizde kolay ingilizce öğrenmek için dünyanın en büyük online ingilizce eğitim platformu olan Open English’i tercih edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap