Teknolojinin gelişmesiyle beraber her noktada kolaylıklar gelmeye başladı. Online alışveriş denince akla gelen yöntemlerden biri ise kart ile ödeme yapmaktır. Bu noktada MasterCard’ın geçtiği her yerde geçerli olan İninal kartı ele alacağız. Online olarak internet üzerinden alışveriş yapmanın yanı sıra bu kartla marketlerden, mağazadan ve avmlerden gibi birçok yerden alışveriş yapmak mümkün oluyor. Kartın en büyük avantajlarından biri ise yaş sınırı olmaksızın herkezin alabilmesidir. Peki rahat alınabilen innial satış noktaları arasında neler bulunuyor

İninal Kart Satış Noktaları

İninal kartın yaş sınırı olmadığından dolayı birçok kişi bu kartı ödemelerinde tercih ediyor. İninal kart alabilmek için çeşitli yollar bulunuyor. İnternet üzerinden başvurulabildiği gibi mobil uygulamadan da ininal kartı satın alabilirsiniz. Ancak bunların dışında ininal satış noktaları bulunuyor. İninal kartı Migros, Migros Jet, D-R, Teknosa, Gazete Bayileri ve Medimarkt üzerinden satın alabilirsiniz.

İninal Kart Ücretleri

İninal kartı almak için toplamda 30 TL ödeme yapıyorsunuz. Bu 30 TL’nin 5 TL’si kart işlem ücreti oluyor. Diğer 25 TL’yi ise hesabınıza geri yatırıyorlar. Ayrıca aylık kart ücretide bu sistemde ödemiyorsunuz. İnnial kartınıza para yüklemek için ise, para yükleme noktalarından maksimum olarak 300 TL yüklemenize izin veriliyor. Daha sonra yüklemeler kısmında, bulunan ücretlendirme bedeli sizden kesilir. Diğer bir yükleme için ise ininal resmi sitesinden onay işlemini yapmak durumundasınız.

İninal kart avantajları bunlarla sınırlı değil, eğerki kredi kartı bilgilerinizi paylaşmaktan çekiniyorsanız, ön ödemeli olan bu kartı kullanarak bu dertten kullanabilirsiniz. Yüklediğiniz kadarı ödeme yapabildiğiniz bu karta kredi kartı bilgilerinizi vermeden dilediğiniz gibi harcamalar yapabilirsiniz. Dilerseniz İninal kart nedir? isimli diğer bir yazımızada göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap