Android marketlerde her hafta yüzlerce yeni uygulama ve oyun çıkıyor. Birbirinden farklı ve yararlı bu haftanın android uygulamalarını sizler için derledik. Google Android işletim sistemini geliştirmeye devam ederken, bir yandanda resmi mağazası olan Google Play Store için çeşitli yenilikler yapmakta. Bu haftanın en başarılı ve yararlı 5 uygulamasını sizler için derledik.

İşte bu haftanın en başarılı android uygulamaları

Opera Free VPN

15 ekim itibariyle en başarılı android uygulama listemize giren bu uygulama ile VPN yani internetde her siteye girmeye yarayan uygulama diyebiliriz. Kaliteli VPN’ler arasına giren bu uygulama 46 MB büyüklüğe sahip.

Amojee Text With Emoji

Mesajlaşırken emoji ve iconları çok kullanan kullanıcıların işine yarayacak gibi duruyor. Amojee, renkli emoji çeşitliliği ile dikkat çekiyor ve birçok emojiyi hanesinde barındırıyor. 57 MB büyüklüğü ile markette yer alan Amojee uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
amojee

Lyreka – Song Lyrics & Meaning

İlginç uygulamalar arasında yer alan, Lyreka ile müziklerinizi çeşitli ayarlar yaparak sosyal mecralarda paylaşmanıza yardımcı oluyor. Sadece 5.3 MB büyüklüğü ile dikkatleri çeken bu uygulama Song Lyrics ve Meaning Lyreka firmaları tarafından geliştirilmiş durumda.

Energy Bar

Başarılı uygulamalar arasında kendine yer bulan bu uygulama sayesinde özelleştirilebilir bir batarya barı oluşturmanıza olanak sağlıyor. IJP firması tarafından geliştirilen bu uygulama 2.2 MB büyüklüğü ile marketlerde yerini alıyor. Dilerseniz Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Ivy

Çeşitli sidebar ve widget uygulamalarından hoşlanan kullanıcılar için birebir diyebiliriz. Android cihazlarda kullanım kolaylığı sağlayan bu uygulama ile bir edge ekranı oluşturabiliyor ve RSS, Siderbar gibi görevlerde kullanabiliyorsunuz.
ivy

Bu haftanın başarılı uygulamaları bu şekilde. Önümüzdeki haftalarda bu gibi serilerimiz devam edecektir.

İlgili Yazılar

Yorum Yap