Sinema dünyasında her haftaki gibi bu haftada birbirinde kaliteli yapımlar vizyona girmeye devam ediyor. Farklı kategori ve zevklere hitap eden bu haftanın en dikkat çekici 3 filmini sizler için derledik. 14 Ekim haftasında ise vizyona giren filmler şu şekilde: Cehennem (Inferno), Seni Seven Ölsün, Yolsuzlar Çetesi, Berzah: Cin Alemi, Oğlan Bizim Kız Bizim, Demir Yumruk (Hands of Stone) ve Ansızın (Auf Einmal).

Bu Hafta Vizyona Giren En İlgi Çekici 3 Film

Cehennem

Başrolünde usta oyuncu Tom Hanks’in oynadığı filmde Felicity Jones eşlik ediyor. Cehennem filminin konusuna gelecek olursak, başından vurulmuş bir şekilde hastane odasında gözlerini açan Harvard Üniversitesi Simgebilim Profosörü Robert Langdon, etrafına baktığında ise evinde oldukça ızakta Floransa’da olduğunu fark eder. Dante’nin ipuçları arasında gizemli ve gerilimli bir macera başlar.

Seni Seven Ölsün

Yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstlendiği, Seni Seven Ölsün filmi birbirini seven iki kişinin hikayesini anlatıyor. Filmin konusuna gelisek, bir tılsım yüzünden yüzyıllardır kavuşamayan sevenler, Karadeniz bölgesinin bir köyünde tılsımın etkisini kırmak için uğraşırlar. Oyuncu kadrosu ise Hüseyin Avni Danyal, Alper Saldıran, Fulya Zenginer, Sait Genay, Durul Bazan gibi isimlerden oluşuyor.

Yolsuzlar Çetesi

Mutluluk peşinde koşan iki dostun hikayesini anlatan Yolsuzlar Çetesi filminin yönetmenliğini Ali Ayyıldız üstleniyor. Yolsuzlar çetesi filminin konusuna gelecek olursak, Kamil ve Fiko oldukça iyi iki dosttur. Çeşitli yollar ve tefeciler ile borca girerek mahallede büfe dükkanı açarlar. Bir süre olaylardan son para kazanmaya başlayan bu kafadarlardan tefeci memnun olmaz ve dükkanlarını yakar. Borçlarını bir yandan ödemeye çalışırlarken diğer yandan mafya ilede uğraşmaya çalışılar.
Oyuncu kadrosu ise Osman Sonant, Beyti Engin, Kadir Çöpdemir, Pascal Nouma, Mesut Can Tomay gibi isimlerdir.

Ayrıca bu beklenen üç filimin dışında, Berzah: Cin Alemi, Oğlan Bizim Kız Bizim, Demir Yumruk (Hands of Stone) ve Ansızın (Auf Einmal) gibi filmlerde vizyonda yerini alacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap