Yılbaşında sevdiklerinize hediye almak, onların size hediye vermesi güzel nezakettir. Ne hediye alırsanız alın, karşınızdakini düşünmeniz bile onu mutlu edecektir. Sevdiklerinize ne hediye alacağını bilmeyenler için bir rehber hazırlamayı düşündük. Daha önce sevgili günü, babalar ve anneler günü için rehberler hazırlamıştık. Bugünde yılbaşı hediyesi fikirleri vermek için böyle bir yazı hazırladık. Yazımızda 10 farklı hediye önerisi sunduk, umarım alacağınız kişiye hitap eden doğru hediyeyi bulursunuz.

 1. Yılbaşı Çikolatası
  Birçok çikolata firması yılbaşına özel lezzetli ve farklı çikolatalar tasarlamaktalar. Alkol kullanıyorsanız, alkollü çikolatalarda mevcut.
 2. Hediye Sepetleri
  Bu sepetler yılbaşının vazgeçilmezi. Eğer yılbaşını evde kutlamayı düşünüyorsanız bir hediye sepeti alıp gidebilirsiniz.
 3. Gümüş Yüzük yada Tesbih
  Daha özel bir hediye arıyorsanız ve sürekli yanında taşıyacağı bir şey istiyorsanız yüzük yada tesbih güzel bir yılbaşı hediyesi Güzel bir tesbih yada gümüş yüzüğü Tesbihane mağazalarından bulabilirsiniz yada online olarak sipariş verebilirsiniz.
 4. Teknolojik Ürünler (Telefon, tablet, bilgisayar vs…)
  Hediye almayı düşündüğünüz kişinin teknolojik bir ürün istediğini ve henüz almadığını biliyorsanız, güzel bir hediye alabilirsiniz. Tabi bu hediye türü bütçesi yüksek olanlar için ideal.
 5. Kart Oyunları
  Yılbaşını evde arkadaşlarınızla beraber geçirecekseniz, tombala, monopoly yada diğer kart oyunlarından alıp, oynayabilirsiniz.
 6. Yılbaşı kazakları
  Yılbaşında havalar gerçekten çok soğuk, birçok tekstil firması yılbaşı haftası için noel babalı, geyikli kazaklar tasarlıyorlar. Bu da güzel bir hediye olabilir
 7. Yılbaşına Özel Kar Küreleri
  Klasik bir hediye arıyorsanız, bu size göre bir seçim olabilir.
 8. Noel Baba Şapkası
  Yine bir klasik hediye önerisi daha. Bu şapkalar her yılbaşının vazgeçilmezi. Yılbaşı günü merkezi yerlerde bu şapkalardan satan birçok kişi var. Onlardan alabilir yada hediyelik eşya mağazalarında bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap