İnternetten alışveriş yapmak hem güvenli hem de ucuz bir yöntemdir. E-ticaret sektöründe onlarca firma var ve hızla büyümeye devam ediyor. Üstelik çoğu zaman fırsat ürünleri bulmak mümkün. Peki ya fırsat ürünleri bulamazsak, o ürünü nasıl daha ucuza alabileceğinizi gösteren bir yazı hazırlamak istedik. Bu sayede internetten bir ürün yada hizmeti normal fiyatından daha ucuza alabilmek mümkün.

Her e-ticaret sitesi müşterilerine bazı zamanlarda ürünleri daha ucuza alabilmeleri için indirim kuponu verir. Bu sayede ödeme sayfasına geldiğinizde sepetteki fiyatı indirebilmek mümkün. “Her şey güzel ama indirim kuponunu nereden bulacağız?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Saleduck isimli bir internet sitesi Türkiye’deki ve dünyanın 11 ülkesinde bulunan e-ticaret sitelerinin indirim kuponlarını ücretsiz olarak sunuyor.

indirim_kuponu

Örneğin Boyner üzerinden alışveriş yaptığınızı farz edelim. Sepete almak istediğiniz kıyafetleri eklediniz. Sonrasında satın alma sayfasına geldiğinizde size sepetinizde neler bulunduğunu gösterir ve ödeme işlemine devam etmek için butona basmanız gerekir. Tam bu sayfada indirim kuponu girebileceğiniz bir kısım var. Burada Saleduck üzerinden aldığımız indirim kuponunu yazdığınızda sepetteki fiyattan indirim yapacaktır. Bu sayede alışverişinizi daha ucuza getirmiş oldunuz.

Saleduck üzerinde birçok e-ticaret sitesi için kupon mevcut. Hepsi kategorize edilmiş bir şekilde ve kategoriye girdiğinizde farklı indirim seçenekleri görebilirsiniz. Hangi indirimden faydalanmak istiyorsanız, “indirim kuponunu gör” butonuna basmanız yeterli. Örneğin ben Boyner’den alışveriş yapacağım. Saleduck’daki Boyner’in sayfasına girip burada hangi indirim türü işime yarıyorsa onu alabilirim. Tüm bu işlemlerin ücretsiz olması gerçekten harika. Normalde dükkandan alışveriş yaptığınızda pazarlık yapabilirsiniz ama internette pazarlık diye bir şey yok. Ne yazıyorsa onu alabilirsiniz. Bu indirim kuponları da internette pazarlık yapmaya yarıyor. Herkese indirimli alışverişler!

İlgili Yazılar

Yorum Yap