Türkiye’nin lider online seyahat platformu Gruppal.com yurtdışı turlarında ekonomik tatil sunan tur şirketleri arasında birinciliği kimseye bırakmıyor. Vizesiz turlar, İtalya turları, Balkan turları, Avrupa turlarının yanı sıra, gruplara özel turlar, balayı turları, okul gezileri gibi münferit tatil gezileri de sunan şirket, ekonomik tatil arayanlara sayısız seçenek sunuyor. Tüm bunlarla birlikte Kıbrıs otelleri, uçak bileti, şehir ve tatil otelleri ile seyahat sigortası ve vize hizmeti de Gruppal.com’dan alabileceğiniz hizmetlerden bazılarıdır.

Peşin Gezin Taksit Taksit Ödeyin

Dünyanın dört bir yanını gezmenizi sağlayacak tatil fırsatları ile Maldivler’den Finlandiya’ya, Amerika’dan Dubai’ye kadar hayalini kurduğunuz tüm ülkeleri ve şehirleri görebilirsiniz. Üstelik en iyi fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle Gruppal.com üzerinden satın aldığınız her tatili peşin fiyatına 3 takside bölebiliyor ve bütçenizi zorlamadan kolayca ödeyebiliyorsunuz. Eğer World Kart sahibi iseniz peşin fiyatına 9 taksit imkanından yararlanabiliyorsunuz.

Dünya Haritası

Dünya Haritası

En Güvenilir Turizm Şirketi

Tatil hepimizin bildiği gibi beklentilerimizle alakalı bir durum. Yani çok güzel, kusursuz bir tatil düşleyebilir ve bazen satın aldığımız seçenekleri göz ardı ederek bunun gerçek olmasını bekleyebiliriz. Bazen de hiç beklemediğimiz şekilde tatilimiz çok iyi geçebilir. Türkiye’deki turizm firmaları arasında en az şikayet alan Gruppal tur şirketi, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışıyor. Uzman kadrosu, hızlı ve güvenilir alışveriş imkanlarıyla yolcularının beklentisini yükselten firma, memnuniyetleri de en fazla olan markalardan biri.

İlgili Yazılar

Yorum Yap

  • i.z

    parami iade alamıyorum 15 gündür ne anlatıyon sen?