Hepimizin merak ettiği sorulardan olan bir şirket nasıl bu kadar başarılı olabilir? Sorusuna yanıt olabilecek bir kitap Google Nasıl Yönetiliyor?

Ofisleriyle ve yaptığı ilginç araştırmalarla sık sık gündeme gelmesinin yanı sıra son zamanlarda CEO’sunun maaşı da fazlasıyla gündemde. Bu arada Google’ı bir internet sitesi olarak değerlendirmekte son derece yanlış, çünkü Google internet trafiğinin %82’sini yönetiyor.

Geçtiğimiz günlerde açıkladıkları son derece ilginç robot teknolojisi, yıllardır üzerinde çalıştıkları insansız araç projeleri, balon ile internet sunma projeleri Google’ın sadece bir web sitesinden fazlası olduğuna kanıt.

Kafanızda oluşan sorulara yanıt olabileceğini düşündüğümüz, “Google Nasıl Yönetiliyor?“Kitabı bizlere bu süper şirketin yönetimini aktarmayı başarıyor. Sadece bununla da kalmıyor iyi bir şirket yönetimi nasıl olur bizlere bunu da aktarıyor.

Kitabı Google’ın iki tepe yöneticisi İcra Kurulu Başkanı Eric Schmidt ve Ürünlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Rosenberg yazmış ve kitap dünyada çok satan listelerinde fırtınalar koparmış. Kitap tam bir ilham kaynağı, hem dış görüntüsü hemde kalitesiyle göz dolduruyor. Eğer sizde yönetim alanına ve başarılı şirket hikayelerine ilgiliyseniz bu kitap tam size göre. Kitabı internet üzerindeki kitapçılarda 25 TL’den bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!

İlgili Yazılar

Yorum Yap