Paypal, bildiğiniz gibi internet işlemlerinde en sık olarak tercih edilen bankadır. Bankanın asıl amacı, internet üzerinden yapılacak olan alışverişleri kolaylaştırmak ve kullanıcılara bir nevi sanal cüzdan oluşturmaktır. Amacına ve işlevine bakılacak olursa bu banka, internet üzerinden oldukça sık ödeme ve işlem yapan kişiler için oldukça kullanışlı. Zaten PayPal’ı, genel olarak da internet sektörü ile yakından ilgilenen kişiler kullanıyor. Bu gün size, PayPal tarafından üretilen PayPal kart ürününü tanıtacağız..

Öncelikle kartın oluşturulma amacına bakalım. Biliyorsunuz ki 18 yaş altı olan kişiler, genellikle kredi kartları ile alışveriş yapamıyor. Çünkü bankalar 18 yaş altı kişilere herhangi bir kredi veya banka kartı sunamıyor. Dolayısıyla internet üzerinden alışveriş yapması gereken 18 yaş altı vatandaşlar, PayPal kart adı verilen bu kartlar sayesinde kartlarına yükledikleri ücret kadar bakiyeyi kullanabiliyorlar. Yani PayPal Kart’ın, diğer banka kartlarından farkı bu. Sadece içine yüklediğiniz bakiye kadar kullanım yapabiliyorsunuz ve kart bakiyeniz 0’a ulaşınca, yapmak istediğiniz ödemeler sistem tarafından onaylanmıyor. Bu da PayPal tarafından üretilmiş bir tür güvenlik sistemi.

Kısaca da kartın teminatından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle bu kartı paypal-nakit.com internet adresinden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Kargo dahi ücretsiz olacak şekilde kartı elinize alıyorsunuz. Daha sonra 1-2 onaylama işleminden sonra kartınız, kullanıma tamamıyla hazır oluyor. Bu aşamadan sonra, kartın içine istediğiniz kadar ücret yatırarak birçok farklı yerde bu kartı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap