En yakın arkadaşınız yada ailenizden birinin doğum günü olunca o günün önemi sizin için iki kat artar. Aynı zamanda sorumluluğunuz da ister istemez artar ve ona ne hediye alacağınızı düşünürsünüz, düşünürsünüz, bulamazsınız. Son çare Google’da aratmaktır. Arayıp, bu sayfaya geldiğiniz için şanslısınız çünkü bu yazı size teknolojik ve klasik doğum günü hediyesi seçme konusunda en iyi rehber ve listelerden birisi olacaktır. O hâlde sözü daha fazla uzatmadan, listemize başlayalım.

 1. ChromeCast

  Bilmeyenler için kısaca ChromeCast, Google’ın çıkarmış olduğu uzaktan kumanda diyebiliriz. Youtube videolarını anında televizyondan izlemek istiyorsanız, ChromeCast’I televizyona bağlıyorsunuz ve istediğiniz Youtube videosuna girip ChromeCast ikonuna tıkladığınızda o video televizyonunuzda gösteriliyor. Aynı şey hoparlör içinde geçerli.
  Detaylı bilgi için: https://www.google.com/intl/en_us/chromecast/

 2. Sürekli Bir Şeyleri Kaybediyorsa Tile Çözüm Olabilir

  TileApp, dağınıklar ve bir şeyleri sürekli kaybedenler için gerçekten çok güzel bir uygulama. Önemli ve kaybetmemeniz gereken şeyleri Tile’a bağlayabilir ve nerede olduğunu telefondan kontrol edebilirsiniz. Bu ürün sadece Alzheimer arkadaşınız için değil, aynı zamanda hırsızlara karşıda güzel bir önlem.

 3. Google Cardboard

  Google’ın çıkarmış olduğu kartondan yapılmış sanal gerçeklik gözlüğüdür. Bütçeniz kısıtlıysa, bu ürün sizing için ideal çünkü kartondan olduğu için ucuz. Hatta USB disklerden sonra gördüğüm en ucuz teknolojik ürün diyebilirim.

 4. Tablet Bilgisayar

  Hayatı kolaylaştıran diğer güzel bir üründe tablet bilgisayarlar. Bütçeniz kısıtlıysa, 50 dolara bile tablet bilgisayar bulmak mümkün. Onun adı Amazon Fire.

 5. Tesbih, Yüzük yada Kolye

  Listenin burasına kadar teknolojik ürünleri sizlere saydık. Burada akıllı tesbih yada yüzük demeyeceğim J Zaten teknoloji hayatımızın her yerinde ve çoğu insan şimdiden bundan sıkılmış gibi görünüyor. Siz iyisi mi, güzel kehriban bir tesbih yada otantik bir kolye alıverin ona. Bu ürünleri ve yüzlercesini Tesbihane.com’da uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

 6. Ona En Sevdiği Çiçeği Gönderin

  Bu fikir size biraz basit gelmiş olabilir belki ama çalıştığı ofise yada evine çiçek göndermek, o kişiyi çok mutlu edecektir. Tabi çiçek seçiminizi iyi yapmanız gerekiyor. Sevdiğini bildiğiniz çiçeği gönderebilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız da, çiçek türlerinin anlamlarının olduğunu unutmayın. Yani, hemcinsinize kırmızı gül göndermek biraz garipsenebilir J

İlgili Yazılar

Yorum Yap