Sevgililer gününe az bir zaman kalmışken, hâlâ sevgilinize ne alacağınıza karar veremediniz mi? İşte bu kararsız okurlarımız için bir rehber niteliğinde yazı hazırlamak istedik. Umarım sevgililer günü hediyesi konusunda bir nebze olsun yardımcı olabiliriz.

 1. Polaroid ZIP Telefon Yazıcısı
  Hatırlar mısınız bilmem, eskiden turistik yerlerde fotoğrafçılar vardı. Fotoğrafınızı çeker ve birkaç dakika içinde hemen verirdi. Artık onlar yok. Çünkü herkesin cebinde akıllı telefonu var. Hemen çekip, internete atabiliyorlar. Belli bir süre sonra o kadar çok fotoğraf çekiliyor ki, bazı değerli fotoğraflar, telefonunuzun kütüphanesinde kalıyor ve unutulup gidiyor. İşte bu değerli fotoğrafları Polaroid telefon yazıcısı ile birkaç dakikada çıkarıp odanızın en güzel yerine asabilirsiniz. Amazon’da şuan 129 dolara bulabilirsiniz.
  polaroid_telefon_yazici
 2. TouchScreen Eldiven
  Bildiğiniz gibi, normal eldivenler dokunmatik ekranlarda işlemiyor. Şu soğuk havalarda, sevgiliniz size mesaj yazarken elleri üşümesin istiyorsanız, bu eldivenler doğru bir hediye olabilir.
  touchscreen_eldiven
 3. Dijital Çerçeve
  Dijital çerçeveler, içine attığınız fotoğrafları belli bir sürede değişerek gösterir. Sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz en güzel anların fotoğraflarını bulun, bir dijital çerçeveye bu fotoğrafları atın ve hediyenizi verin. Bunun mâliyeti ise, 200 TL civarı.
  digital_resim_cercevesi
 4. Tesbih yada Gümüş Yüzük
  Siz iyisi mi, sevgilinizin dikkatini çekebilecek, onun sevdiği tarzda ve sizin gözünüzde ne kadar değerli olduğunu anlaması için bir gümüş yüzük yada tesbih alın. Peki nereden mi bulacaksınız böyle bir hediyeyi? Tesbihane’nin internet sitesine girebilir, onlarca modele bakabilir ve saat kaç olursa olsun, online sipariş verebilirsiniz.
  tesbihane

İlgili Yazılar

Yorum Yap