Bugün sizlere GameX Oyun Fuarı’nda yaptığımız ufak gezinti sonucunda ön izlenimlerimizi bu yazıda paylaşacağız. Öncelikle bilmeyenler için “Gamex Oyun Fuarı nedir?” ondan bahsedelim.

Gamex Oyun Fuarı Hakkında

GameX, PC oyunları, konsol oyunları, mobil oyunlar, e-spor turnuvaları, hediyeli yarışmalar, sayısız promosyon ürünleri, cosplay, çeşitli şovlar, oyuncu ekipmanları, oyuncu bilgisayarları, ünlü e-spor takımları ve oyuncuları, Youtuberlar, Streamerlar ve birçok firmanın bulunduğu organizasyon çeşididir.

2015 GameX Oyun Fuarı, 2014 GameX oyun fuarına göre biraz zayıf kalmış gibi görünüyor (bana göre böyle en azından). Neden diye soracak olursanız firmaların kesenin ağzını bu sene kıstığını söyleyebiliriz. 2014 GameX Fuarında gittiğinizde sizi birçok hediyeler ve promosyonlar beklerken bu yıl yapılan GameX Oyun Fuarı’nda daha az firmanın hediye ve promosyon dağıttı gözüme takıldı. Gelecek yılda eğer GameX olursa gene böyle mi olur merak konusu. Bu yıl, Gamex 20 Aralık’a kadar devam edecek. Bu yazıyı da gezdiğimiz gün boyunca güncelleyeceğiz.

Bu arada GameX’in düzenlemiş olduğu bir oylama da var. Bu oylamada en iyi yayıncı, en iyi bağımsız oyun, en iyi yerli oyun gibi seçeneklerle bizlere sunulan belirli kişilere oy verebiliyoruz. Gelin bu senenin kazananlarına şöyle bir göz atalım.

cats

Şimdi de sizleri bu yıl gerçekleşen GameX’in ilk gününden fotoğraflarla baş başa bırakıyorum…

İlgili Yazılar

Yorum Yap