İskenderun Belediyesi’nin kuracak olduğu geniş kapsamlı bir bilim merkezi, gençlerin ve de çocukların adeta ikinci adresi durumunda olacak
İskenderun Belediyesi’nin bu sene içerisinde ”Güçlü bir İskenderun ve de Güçlü Yarınlar” sloganı ile başlatmış olduğu hizmet kervanına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Gençlerin ve de çocukların teknolojik anlamalarda her türlü bilgiden yararlanacak olduğu Bilim Merkezi ile alakalı olan gerekli bütün girişimler de tam olarak tamamlandı. Ocak ayının içerisinde ihale süreci de başlayacak olan bu yeni Bilim Merkezi, gelecek olan gençlerimizin ve de çocuklarımızın ikinci adresi durumunda olacak.

ÇOK BÜYÜK BİR VİZYON KAZANDIRMIŞ OLACAK

Bilim Merkezi’nin ayrıca çocuk ve de gençler en başta olmak üzere insanlar için çok önemli bir proje olduğunu sürekli olarak belirtmekte olan İskenderun Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Seyfi Dingil da açıklamasının içerisinde, ”Söz vermiş olduğumuz bütün hizmetlerimizi kısa bir süre içerisinde hayata geçirmenin mutluluğunu da yaşıyoruz. Bilim Merkezi ise bunlardan bir tanesi idi. Bütün olumsuz problemlerde tamamen ortadan kalktı, ocak ayı içerisinde ihale sürecini başlatıp en kısa zaman içerisinde inşa edeceğiz. Bilim merkezimiz de güzel İskenderun’umuza çok büyük bir vizyon kazandırmış olacak” ifadelerine de çok geniş bir şekilde yer verdi..

Yorum Yap