Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Amazon Noel öncesi Avrupa’da gizlice kendi hava taşımacılığıyla faaliyet gösteriyor .
Amazon sözcüsü The Evening Standarts ta “Avrupa’daki iletim ağımızda çeşitli kargo yolları kullanıyoruz bunlara hava yoluda dahil” diye konuştu .

Neredeyse artık Dünya’da tercih edilen online satış platformu olan Amazon daha önce açıklanmamasına rağmen rapora göre hava taşımacılığı veya hava kargoculuğu hizmeti hakkında Almanya , Polonya ve İngiltere ‘de bu işlem için bir Boeing 737 kiralandı . Ve raporlara göre Noel’den önce ABD etrafında paketleri ve kolileri taşımak için de 20 uçağı da satın aldığı söyleniyor

Dün Wall Street Journal ile yaptığı röportaj da Amazon ve UPS , dünyanın en büyük firmaları arasında giderek yıpranmış bir ilişki gözüküyor . Amazon ‘un raporuna göre , UPS ‘in büyük müşterileri olduğu fakat yöneticiler Noel için ses getirecek birşey bulamadıkları için mutsuz görünüyorlar açıklamasınıda yaptı .

Amazon Alman bir firmadan uçak kiralamış , İspanya ve İtalya operatörleriylede görüşme yaptı . Avrupa gezi raporlarına göre , Amazon’a üç tane daha merkez bağlandı . Uçaklar İngiltere’den Luton Polonya’ya oradan da Katowice gidip ve ardından tekrar Polonya’ya Kassel üzerinden Almanya’dan dönüş yaptığı geziler 5 gün sürdü .

Alacrymosa
Alacrymosa

More Powerful de Determines . . . Alacrymosa

Diğer yazılarıma göz at

Yorum Yap