Her Yıl Düzenli Olarak Almanya’da Düzenlenen Gamescom Etkinliğinde Büyük Bir Adım Türkiye’den Geldi . Partner Ülke Olarak Türkiye’de İşin İçinde Olacak .

Bildiğiniz üzere her yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen etkinlik her yıl tam kapasiteyle ziyaret ediliyor . Önemli firmalarında katıldığı etkinlikte teknoloji , oyun v.b aklınıza gelen bütün herşeyi bu fuar’da tanınmış firmalar insanlara sunuyor. Ve bu haberi önemli yapan nokta ise Gamescom 2016’da Köln’de düzenlenecek etkinlikte Türkiye ise Partner olarak yer alacak. Gitgide büyüyen teknoloji haberlerinden sonra böyle bir haber insanı mutlu ediyor .

Bu olayın gerçekleşmesinde “Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği” (TOGED) ve “ODTÜ Teknokent” kuruluşlarının büyük bir payı var . Çünkü anlaşmayı onlar, Türkiye adına imzaladı. Ve Ülkemiz ilk defa böyle bir büyük etkinlik ile fuarda bulunma şansıda yakalayacak .

17-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek Gamescom 2016‘da sizde orada olarak olaylara daha iyi tanık olabilirsiniz .

İlgili Yazılar

Alacrymosa
Alacrymosa

More Powerful de Determines . . . Alacrymosa

Diğer yazılarıma göz at

Yorum Yap