Internet, evimizin olmazsa olmazlarından bir tanesi. O olmadan, Facebook’ta nasıl gönderi paylaşırız? Youtube’dan nasıl video izleriz? Instagram’a fotoğraf nasıl yükleriz? O olmadan artık yaşamak bile mümkün değil. Çünkü hastaneye gidebilmek için bile artık interneti kullanmanız gerekiyor. Eve internet bağlatmalı ama hangisi olmalı? Işte bu yazıda sizlere bu sorunun yanıtını vereceğiz.

Internet sağlayıcısı seçerken, pek çok kriteri göz önünde bulundurmakta fayda var. Internetin hızlı olması, teknik desteğin sürekli olması ve anında kullanıcıya yanıt verebiliyor olabilmesi ve internetin fiyatı önemli kriterlerdir. Bu kriterleri en iyi şekilde bir arada tutan bir firma var. Bu firmanın adı TurkNet.

turknet_kampanya

1996 yılında kurulmuş köklü bir internet sağlayıcısı olan TurkNet, her türlü insanın internet kullanımını karşılayabilecek pek çok paket sunuyor. TurkNet aslında sadece bir internet sağlayıcısı değil. Aynı zamanda telefon hizmeti de sunan bir firma. Bu iki hizmeti güvenilir, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, tek bir firmadan almak, hem faturanız için daha iyi hem de daha avantajlı. Normalde internet ve telefonu ayrı firmalardan alıyorsanız bu her ay boşuna en az 20,50TL fazla para ödemeniz anlamına geliyor. Fakat TurkNet’te durum böyle değil. Hem fiyatlar uygun, hem de daha çok konuşma ve daha çok internet keyfini tek paketle size sunuyor.

TurkNet’in Telefon ve internet hizmetini tek paketle sunduğu 5 farklı teklifi var. Bu internet paketleri, sade paket, orta paket, şekerli paket, yüksek kotalı her yöne iletişim ve yüksek kotalı tam iletişim olmak üzere toplamda 5 tane, bu paketlerin yanısıra hız testi sayesinde internet hızınızı da ölçebiliyorsunuz. Özellikle 3000dk’lı orta paket fiyat  avantajı ile hemen dikkatinizi çekiyor. Kampanya ve paketler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğer telefonla az konuşuyor ve aynı zamanda internette fazla vakit geçirmiyorsanız sade paket de tam size göre tasarlanmış. Veya telefonla çok konuşuyor, internetle de haşır neşirseniz orta paketi seçebilirsiniz. Bir diğer alternatif ise eğer telefonla görüşmeler yapıyor ve internet sizin için olmazsa olmazlardan biriyse, yüksek kotalı tam iletişim paketini tercih etmek daha mantıklıdır. TurkNet her türlü kullanıcı için internet ve ses hizmeti dahil paketleri oluşturmuş. Yapmanız gereken tek şey sizin durumunuza göre bir paket seçmek. Ayrıca ay sonunda size sürpriz faturalar da gelmiyor. Yani ne söylüyorlarsa siz ne alıyorsanız ay sonu faturanızda onu görüyorsunuz. Sizde bir TurkNet kullanıcısı olmak istiyorsanız, sokak sokak bayi aramadan zahmetsizce aşağıdaki adresten kolayca abone olmanız mümkün.

http://www.turk.net/turknetli-olmak-istiyorum/

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap