Bonus kredi kartı sahipleri pek çok alanda kazançlı olmaya devam ediyor. Çeşitli kampanyalarıyla kullanıcılarının yüzünü güldüren Bonus, şimdi de oyun severleri mutlu ediyor. Bonus, ünlü oyun platformu Steam kullanıcılarına özel bir fırsat sunuyor. Bonus Genç kart sahiplerine yönelik kampanya ile Steam’den yapılan alışverişlerde 15 TL bonus kazanmak mümkün.

Oyun severlerin uğrak durağı olan Steam’den 31 Aralık 2015 tarihine kadar bonus kredi kartınızla yapacağınız harcamalarınızda her ay toplam 15 TL’lik bonus kazanabilirsiniz. Playstation ve bilgisayar oyunlarına meraklısıysanız, Steam’den dilediğiniz oyunları alıp bonus kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Steam Bonus kampanyası ile toplam 15 TL ve üzeri harcamalarda 15 TL bonus kazanırken, bu tutarın altındaki alışverişlerde harcama tutarı kadar bonus elde edebilirsiniz. Üstelik biriken bonuslarınızla Steam’den istediğiniz bir oyunu ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Kazanacağınız bonus her ayın ilk haftasından itibaren Bonus Genç kartınıza aktarılacaktır. Kampanyadan her ay boyunca 1 kere yararlanabilir ve toplam 15 TL değerinde bonus kazanabilirsiniz.

Garanti Bonus daha birçok kampanyasıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Mudo ve Saat&Saat mağazalarında %20 indirim, Fabrika mağazalarında 7 taksit fırsatı,  BP ‘de 3 defa 100 TL ve üzeri harcamalara 20 TL bonus, İkea’da 150 tl ve üzeri harcamalara 5 taksit fırsatı, 1v1y.com’da 10 tl bonus gibi cazip fırsatlar sunuyor.

Bonus, avantajlı ödeme koşulları ve sunduğu bonuslar kadar finansal çözümleriyle de dikkat çekiyor. Bonus’un nakit avans, ekstre atlatma işlem erteleme gibi hizmetleriyle ihtiyaçlarınızı anında karşılayıp borçlarınızı daha rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Bonus kredi kartı özellikleri ile Bonus’un devam eden kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için Bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap