Yayınlanma Tarihi:

STAR WARS : The Force Awakens Olarak Bilinen Yeni Serisinin Dünyada Gösterimine Sayılı Günler Kala Rekor Kırmak İçin Bir Tane Daha Trailer Yayınladı.

Star Wars artık bilmeyenimiz kalmadı 7’den 70’e herkes’in merak’la izlediği bir serüven haline dönüştü son bir kaç senede izleyici kitlesi daha da çok artmaya devam etti. Herkes’inde bildiği gibi Star Wars ilk filmini 1977 ‘de yayınlayarak aslında milyon tane hayranında ev sahipliği yapan bir serüvenede imza attı. Bütün insanların dikkatini çekmeye devam eden Star Wars bu seferde 2 hafta sonra Türkiye’de de yayınlanması beklenen StarWars : The Force Awakens ile ilgili bir tane daha trailer yayınladı. Eğer daha fazla spoiler öğrenmek istemiyorsanız burada haberi kapatabilirsiniz.

Son yayınlanan trailer’ın konusu aslında kötü adam hakkında, daha önceki trailer’da onun çılgınca ışın kılıcıyla yaptıklarını hatırlıyorum. Ama yeni trailer’da ise gördünüz gibi, bu yılki karanlık lordu John Williams’ın Martta Ölüm adlı eseri alır. O hala mükemmel sayılmaz hala eğitim aldığını her şeyi öğrenmeye devam ettiğini görebiliriz. Bu trailer’da ayrıca, filme iki yeni karakter daha eklenmiş Han Solo ile Stormtrooper’ler, patlamalar, uzay ve daha çok kapsamlı bir sürü nokta olacağı görünüyor. Ve bir Star Wars filmi olduğunu hissettiriyor.

Star Wars Episode VII: Fransa ve İngiltere’de 17 Aralık, ABD’de 18 Aralık ve dünya çapında 16 Aralık’ta çıkıyor.