Lenovo ve Razer Büyük Ortaklığını Duyurdu , İlk etap’ta Masaüstü Bilgisayar’lar İçin Adım Atan İki Büyük Firma Bu Adım Sonunda Çıkacak Olan Bilgisayara İse LENOVO Y Series Razer Edition ürünleri Adı Altında Satışa Sunacak .

Bu adımdan sonra Laptop tarzı oyun bilgisayarları yapılmasıda bekleniyor . Piyasa’ya sürülecek ilk bilgisayar’da Razer’ın son zaman’lar da moda olan Chroma olarak isimlendirdiği ürünlerinden esinlenildiği gözden kaçmıyor değil , 16.8 milyon renk içeren Chroma aydınlatmayı bu bilgasayar’da da yer alacağı gözüküyor . İki firma “Lenovo Razer Edition” adlı ürününü , CES 2016 ‘da ilk prototipini tanıtacak gibi gözüküyor . DreamHack 2015 ‘te tanıttığı ilk prototip insanlar arasında büyük bir merak havasına dönüştü ve bu işi çok kısa bir süre sonra piyasada konumlandırmak için yaptığı adım insanlar tarafından bir haylice merakla bekleniyor .

lenovo tf2

 

Lenovo bilgisayar üretmede artık dünya devlerinin arasında yerini almaya başarmış bir şirkettir . Kaliteli bilgisayarları piyasaya sunması insanları en mutlu eden özelliklerinden birisi başarısını hak ediyor . Razer dünyadaki en tanınmış bilgisayar gereksinimleri mouse , klavye , kulaklık gibi gereçleri üretmede dünya devi ve bu iki firmanın birleşip böyle bir adım atmaları çok önemli bir adımdır . Ve bu ortaklık sonunda çıkacak olan bilgisayarlarında yok satacağını düşünüyorum .

Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Olan Victor Rios “Biz Razer ile işbirliği yapmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz , müşteriler için daha iyi , daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için en iyi ortaya çıkarmak gerek” dedi , Biz masaya bizim mühendislik uzmanlığını , tasarım ve ölçek getirirken , “Razer incelik ve son on yıldır oyuncu toplumuna yapmış olduğu hizmet deneyimi ekler . Bizim ortaklığımız sonucu çıkacak olan bu bilgisayarın müşterilerimize yepyeni bir deneyim sunarken bizim açımız’dan da güçlü bir adım olduğunu düşünüyoruz . “Bu anlaşma ilerlemek için yeni fırsatlar çıkarıyor”

Razer Kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan ise “Benzeri görülmemiş bir şekilde dünya standartlarının üstünde bir ürün ile oyun tarzı dahada zevkli olacak . Lenovo dünyanın 1 numaralı PC üreticisi olduğunu , Razer dünyanın 1 numaralı oyuncu gereksinimleri karşılayan marka olduğunu kanıtladı . Birlikte zevkli ve dünya çapında PC oyuncu topluluğu güçlendirmek için tutku , içgörü ve operasyonel yetenekleri var. ” dedi .

Bu ortaklık sonunda çıkan ilk PC’ler gelecekte yeni bir bilgisayar akımını’da başlatacağa benziyor , Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2016 ‘ta ilk prototipini tanıtıcak .

 

İlgili Yazılar

Alacrymosa
Alacrymosa

More Powerful de Determines . . . Alacrymosa

Diğer yazılarıma göz at

Yorum Yap