Proton Yedek Parça ve Tata Yedek Parça

Distribütörlüğü Ulu Motor Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yürütülen Malezya üretimi Perusahaan  Otomobil Nasional Berhad (PROTON) olarak da bilinen Proton marka araçlar. İsoto’nun distribütörlüğünde bulunan Hindistan’ın en büyük otomotiv şirketi konumunda bulunan ve Tata Motors Limited olarak da bilinen Tata marka araçlar Türkiye piyasasında yerini alarak hızla yaygınlaşmaya ve sektörde adından söz ettirmeye başlamıştır. Proton ve Tata marka araçlar yaygınlaşan kullanım alanları ile birlikte yedek parça konusunda da genişleyen bir yelpazeye sahip konumda bulunmaktadır. Proton yedek parça ları ile tata yedek parça larının tedarik edilmesi ve ihtiyaç sahiplerine güvenilir bir şekilde süratle ulaştırılması işlemlerinin yapılması konusunda sektörün önde gelen temsilcilerinden biridir. her dalda olduğu gibi proton yedek parça ları ile Tata yedek parçalarının siz değerli müşterilerimize ulaştırılmasında da müşteri memnuniyeti konusunda ilkelerine bağlı çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Proton Yedek Parça ile Tata Yedek Parça İhtiyaçlarında Tek Adres

Proton marka araçların; Exora, Facelift, Persona, Savvy, Saga, Suprima S, Preve gibi modellerine ait

Her türlü Proton yedek parçaları ile XT Kamyonet, Vista, Manza ve Xenon gibi modellere ait Tata yedek parçaları firmamız tarafından siz değerli ihtiyaç sahiplerine en ekonomik, en güvenilir ve en hızlı yollar ile ulaştırılmaktadır.

Proton Yedek Parça İle Tata Yedek Parça Ürün Yelpazesi

Motor aksamı, elektrik ve fren grubu aksamı, ön ve arka yürür aksam, kaporta aksamı, debriyaj aksamı, yağ aksamı ve filtre gurubu ile geniş ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Firmamız tüm bu ürün ağında, sektör içerisinde kaliteli, hızlı güvenli ve ekonomik yedek parça temini konusunda markalaşmış bir işletme olmak ile birlikte, siz değerli müşterilerimizin taleplerine kesintisiz cevap vermeye güveniniz ile birlikte devam etmektedir. Proton ve Tata marka araçların her türlü yedek parça ihtiyaçlarınızda, firmamız bünyesinde bulunan, yeterli teknik bilgiye sahip personelimizin desteğinde, talep ettiğiniz yedek parçalara hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Sorunlarınıza beraber çözüm bulmak ve doğru parçayı size ulaştırmak konusunda iddiamızı sürdürerek siz değerli müşterilerimiz ile birlikte ailemizi her geçen gün genişleterek sektörde ön planda yerimizi almaya devam etmekteyiz.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap