Günümüzde araç takip şu ana kadar geliştirilmiş en kapsamlı ve özellikli GPRS/GPS tabanlı araç güvenlik ve izleme sistemi olmuştur. Sektörde bulunan farklı ürün seçenekleri ile iş akışınızı kolaylaştırırken araçlarınızın veya yolcularınızın güvenlik ihtiyaçlarını karşılamış olmaktasınız. 7 gün 24 saat sınırsız hizmet veren alarm sistemleri aracınızdan gelecek tüm sinyallerin takibini gerçekleştirirken talepleriniz ışığında anlık veya aylık raporlar hazırlanılmaktadır.

Kişisel Veya Kurumsal Güvenlik

Yeni nesil güvenlik ve izleme sistemleri ile 7 gün 24 saat sınırsız hizmet veren sistem sayesinde aracınızın maksimum güvenliğini ve kontrolünü sağlamış olursunuz. Güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun size alternatif fikirler sunularak, kişisel veya kurumsal güvenlik hizmetlerinizi gerçekleştirilir. Firmamız sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel güvenlik sistemleri ile tüm kurum, kuruluş ve bireyleri önce güven ilkesiyle korumak prensiplerimizdendir.

Araç Takip Sisteminin Yararı

Kurumsal müşterilerimizin içinde bulundukları mekânları sektörlere göre çözümler sunarken aynı zamanda da onların risklerini minimum etmeye çalışmaktayız. Bireysel olan müşterilerimizin de bu konuda daha fazla duyarlı olması gerekmektedir. Çünkü günümüzde sadece araç kaskosu yeterli gelmemektedir. Zaten kaskonun ödeme dışında tuttuğu riskli durumları toplumumuz tarafından bilinmektedir. Araç takip sisteminin yararı ise izinsiz zaman ve güzergâh kullanımını engelleyerek ve limit aşımı hız uyarıcılar sayesinde kurallara uygun olmayan araç kullanımları engelleyerek araç yıpranmaları da azaltılmasında etkin role sahip olacaktır.http://piranha.com.tr/arac-takip/adresinden istediğiniz bilgiye ulaşa bilirsiniz.

Yorum Yap