Yunanistan’ın son zamanlarda yaşadığı sıkıntılar ve maddi krizler herkes tarafından biliniyor. İnternette bu kötü gidişatı durdurabilmek adına bir kampanya başlatıldı. Bakalım tam olarak bir bağış kampanyası olan bu destek ülkenin kötü gidişini durdurabilecek mi?

Avrupa’da en fazla ekonomik sıkıntı yaşayan ülke olan Yunanistan’da yakın zamanda ülke yönetimi değişmişti. Bu değişiklikle beraber eski yönetimden çok farklı politikalar sürdüren Yunanistan’da durumlar ciddi gözüküyor.

Yunanistan İçin Bağış Topluyorlar

Indiegogo isimli sitede başlatılan kampanyada ülke için para toplanılmakta. Thom Feeney isim bir kullanıcı tarafından başlatılan bu kampanya gerçekleşirse, internet üzerinden çoğu şeyin yapılabileceğine çok net bir örnek teşkil edebilir. Yunanistan’ı tüm borçlarından kurtarmak isteyen kullanıcı hedefi 1 Milyar 600 Milyon Euro olarak belirtti. Bu paraya ulaşmak şuan için bir hayal gibi gözükse de kullanıcı şimdiden 800 bin Euro toplamış durumda.

Ülkeyle doğrudan bir bağlantısı olmayan Thom Feeney, kampanya sonucunda bağış yapan kişilere Yunanistan’da tatil gibi ödüller vaat etmiş.

İlgili Yazılar

Yorum Yap