Dünyanın en popüler video paylaşım siteleri arasında olan YouTube, mobil alana destek vermeye devam ediyor. Güncelleme notları arasında yer almayan yeni YouTube özelliğinin detaylı haberimizde yer almaktadır.

Günümüzün en popüler siteleri arasında olan YouTube kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Bu yenilenmeyi sadece Web alanında değil, mobil alanda da bir hayli ciddi bir şekilde gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde IOS ve Android işletim sistemleri için bir güncelleme yayınlamıştı. Güncellemenin içerisinde yeni özellikle ilgili bir bilgi olmadığı için kullanıcılar her zamanki gibi hataları düzelten bir güncelleme zannetmişlerdi.

Mobil Cihazlardan 60 FPS Video İzleyin!

YouTube’un yeni güncellemesinde, özellik belirtilmese bile dikkatli kullanıcılar bu yeniliği keşfetmede çok gecikmedi. 1080p video izlemek isteyen kullanıcılar, 60 FPS desteğinin olduğunu fark ettiler. Güncelleme öncesi sadece Web üzerinden verilen bu hizmet artık mobil cihazlarda da mevcut.

Bu özelliği kullanabilmeniz için yapmanız gereken sadece uygulamayı güncellemek olacak. Bu sayede videoları daha akıcı  ve net bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yorum Yap