En popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp kendini geliştirmeye devam ediyor. Anlık mesajlaşma konusunda atılımlar yapan firma, bu sefer de yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. Başlıktan gördüğünüz gibi beğen butonu nasıl çalışacak? Ne işe yarayacak haberimizde detaylı olarak inceledik.

Facebook tarafından satın alındıktan sonra, hızla büyüyen firma her geçen gün bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Doğru bir hamle yaparak anlık mesajlaşma firmasını satın alan Facebook, uygulamayı geliştirmeyi ihmal etmiyor.

Beğen Tuşu Ne İşe Yarayacak?

Yeni bir özellik olarak yakın zamanda karşımıza çıkacağı söylenen ‘’beğen tuşu’’ mesajlaşma uygulamasını daha da eğlenceli hale getirecek gibi duruyor. Kullanıcılara daha iyi bir mesajlaşma deneyimi sunmak adına geliştirilen özellik, uygulama içerisinde bir onaylama olarak kullanılacak. Henüz özelliğin tam ne anlama geldiği bilinmese de en güçlü varsayım onaylama. Bildiğiniz gibi mavi tık özelliği birçok probleme neden olabiliyor. Beğen butonu tam burada devreye girecek. Eğer mesajı görüp cevap yazamayacak durumda iseniz, beğen butonuna basacaksınız.

Yorum Yap