Gameforge ve Geliştirici Virtys İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak oynanabilen tarayıcı tabanlı Therian Saga oyununu şu andan itibaren başka dillerde de hizmete sunuyor. Oyuncular artık bu orta çağ fantezi oyununu Türkçe, İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe olarak da oynayabilecek.

Oyuna bir göz atmak için resmi tanıtımı izle:

İlgilenen kullanıcılar http://tr.theriansaga.gameforge.com/  üzerinden kaydolabilir ve maceraya hemen bugün atılabilir.

logo_Therian_Saga Kopie

Masaüstü Rol Yapma Oyunlarının Sihri
Therian Saga klasik masaüstü rol yapma oyunlarına odaklanır ve bireysel karakter oluşturmalarını ön plana alır. Rekabetçi ögeler ve klasik seviye atlamaları bu oyunda bulunmaz. Odak daha çok her kullanıcının kendi başına veya başka karakterlerle birlikte hikayenin akışı içinde ilerlemesidir. Oyun katı bir yol takibini öngörmez, tüm oyuncuların Therian Saga karakterleriyle ilişki kurarak kendine özel, bireysel bir macera yaşamasını ister.

İster huzurlu oduncu, ister çalışkan demirci veya maceracı savaşçı: Seçilebilen 30 yetenek ve çok sayıdaki meslek sayesinde karakter oluşturmalarına hiç sınır çizilmedi.

Bir Bakışta Therian Saga Özellikleri

  • Klasik masaüstü rol yapma oyunu tarzında
  • Seviye atlaması olmayan, kapsamlı ve serbest karakter düzenlemeleri
  • Çok sayıdaki meslek sayesinde kahramanları arzu edilen şekilde düzenleme imkanı
  • Keşfedilemyi bekleyen dev bir dünya

Therian Saga

Therian Saga hakkında
Tarayıcı tabanlı çevrimiçi rol yapma oyunu Therian Saga oyuncuya geniş bir fantezi dünyasının kapılarını açar. Bu orta çağ tasarımında oyuncuları çok sayıda görev, ödül ve değerli hazine bekler. Klasik masaüstü rol yapma oyunlarına dayanan Therian Saga’da herkes çok özel bir macera yaşayacak. Karakter oluşturmada 30’un üzerinde yetenek ve birçok meslek oyuncunun hizmetindedir ve bunlar kahramanın Therian Saga dünyasındaki ilerlemesini etkiler.   Önceden belirlenmiş karakter seviyeleri ve sıralamalar aramak boşuna, çünkü ön planda olan karşı karşıya mücadele etmek değil omuz omuza mücadele etmektir. Kahramanlar kendi oluşturdukları eşyaların ticaretiyle birbirlerine destek olabilirler, arzu ederlerse güçlü loncalarda birlik olabilir veya ev işlevi sayesinde istediklere yere yereleşebilirler.

İlgili Yazılar

Yorum Yap