Samsung’un yeni çıkacak olan telefonları; Glaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modellerinin silikon kapları piyasaya sızdırıldı. Telefonların dış görünüşleri hakkında birçok bilgi veren silikon kaplar, bize şimdiden boyutları açıklıyor.

Samsung çıkardığı telefonların en ön sırasında yer alan Galaxy S6 Edge ve Glaxy S6 modellerinin yanına yenilerini ekliyor. Bu yeni modeller hakkında kimsenin pek bir bilgisi olmasa bile, sızdırılan kaplar ile birlikte insanlar en azından boyutlar ve tasarım hakkında bilgi sahibi oldular. Sızdırılan kaplar arasında, Samsung’un Iphone 6 Plus’a rakip olarak üreteceği söylenen Glaxy S6 Edge Plus modeli de yer alıyor.

İlk olarak Note 5’in kılıfını detaylı olarak incelersek, gözümüze kameranın olduğu alanın yatay konumlandırıldığını fark edeceğiz. Önceki Note serilerinde kamera ve flaş alt alta gelecek şekilde konumlandırılıyordu. Ancak bu yeni kılıfta kamera ve flaşın yan yana olduğu gözümüze çarpıyor.

Glaxy S6 Edge Plus hakkında böyle bir yorum yapmamız, telefonun daha önceden çıkmış olan bir modeli olmadığı için imkansız gözüküyor.

Yorum Yap