Daha çok video platformu olarak tanıdığımız uygulama aslında sosyal medya ve sözlük alanında da birçok yeniliğe sahip bir uygulama. Yerli program Scorp ilk olarak IOS işletim sistemine gelmişti. Şimdi de Android işletim sistemlerinde bu uygulamayı kullanmanız mümkün.

Android kullanıcıların merakla beklediği uygulama sonunda, bu sisteme uyumlu hale getirildi. Kısa sürece yüzbinlerce kullanıcıya ulaşan uygulama, bu güncellemeden sonra daha fazla insana hitap etmeyi hedefliyor. 300 binden kullanıcısı olan uygulamanın barındırdığı video sayısı 1 milyondan fazla.

Scorp Nedir?

Türkiye’den çıkan sosyal medya uygulaması, genç kesime hitap ediyor. Uygulamanın çok basit bir çalışma yöntemi var. Uygulama içerisinde bulunan kategorilere 15 saniyelik videolar yüklüyorsunuz. Kendi görüşlerinizi ve fikirlerinizi ifade ettiğiniz videolar en fazla 15 saniye uzunluğunda olabilir. Kullanıcılar aradıkları soruların cevaplarını bu kategori başlıkları altında bulabilirler. Genel olarak güncel ve popüler konuları işleyen uygulama, gençlerin vakit geçirmesi için birebir.

Android işletim sistemi için yeniden güncellenen uygulama, Android kullanıcılarına da hitap ederek üye sayısını arttıracak gibi duruyor.

 

Yorum Yap