Güncellemeler konusunda biraz yavaş ve duyarsız bir firma olarak ün yapan Samsung bu sefer de Note Edge için yapılan güncellemeyi yayınlamakta gecikti. Firma geçtiğimiz günlerdeki gibi yavaş olmasa da yine de kullanıcıları rahatsız edecek yavaşlıktan pek uzaklaşmış değil.

Note serisinin yeni telefonlarından olan Note 4 ve Note Edge Android, 4.4.4 sürümüyle beraber kullanıcılara sunulmuştu. Ancak bu sürümün üzerine kullanıcılar uzun bir süre yeni bir güncelleme beklemişti. Çok fazla telefon ürettiğinden midir bilinmez ancak Samsung firması güncellemeler ile çok yakından ilgilenmiyor. Teknoloji devi firma sürekli olarak verdiği süreden daha geç tarihlerde güncellemelerini yayınladığı için kullanıcılar artık güncelleme konusunda çok daha fazla önyargılı davranıyor.

Amerika’da yayınlanan haberden anladığımız kadarıyla Note serisi telefonlar için yeni güncelleme çok kısa bir süre içerisinde Samsung kullanıcılarıyla buluşacak. Ancak bu buluşma yine firmanın verdiği tarihten geç olabilir. Bu ertelemeleri bir gelenek haline getiren firma, bu sefer güncellemeleri zamanında yayınlayacak mı? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorum Yap