Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en ince telefon olacağı söylenen Galaxy A8 resmen tanıtıldı. Teknoloji devi firmanın yeni modeli hakkında merak ettikleriniz haberimizde detaylıca yer almaktadır.

Teknoloji severlerin uzun sürelerdir beklediği telefon Galaxy A8 resmen tanıtıldı. Şimdiye kadar sadece internette dolaşan söylentiler ve resimlerle yetindiğimiz telefon hakkında detaylı bilgiler firma tarafından verildi. İnternette dolaşan söylentilere çok yakın özelliklere sahip olan telefon, internette dolaşan bilgilerin doğruluğunu bir ölçüde kanıtlamış oldu.

Samsung’un yaptığı açıklamaya göre telefon firmanın şimdiye kadar ürettiği en ince ölçüye sahip telefonu olacak. Tam olarak 5.99mm inceliğinde olan telefonun ağırlığı da 151 gram olarak söylendi. Fiziksel ölçüleriyle bile kullanıcıları bir hayli etkileyen telefon teknik olarak da gayet yeterli.

5.7 inç bir AMOLED ekranı olan telefon Snapdragon 615 işlemci ile kullanıcılara sunulacak. Bunun yanı sıra telefon 2 GB bir RAM ve 16 ve ya 32 GB depolama alanı alternatifleriyle piyasaya çıkacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap