LG, güncellemelerde yine istikrarlı bir grafik çiziyor. LG G2’ye Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi geliyor. Güncellemenin tarihini merak eden kullanıcılar, haberimizde detayları bulabilir. Güncelleme ile birlikte sistem iyileştirmeleri ve yenilikler telefona adapte olacak.

Türkiye pazarına bir hayli giren LG, çoğu kullanıcıyı kendine bağladı. 2013 yılında satışa sunulan LG G2 çok fazla tutulan ve tercih eden bir telefon oldu. Bunun üzerine telefonun satış sonrası hizmetleri de bitmiyor. Telefonun son güncellemesi Lollipop 5.1.1 yakın zamanda telefona uyumlu olarak geliyor.

LG G2’ye Yeni Güncelleme

Versiyon güncellemeleri konusunda son derece istikrarlı olan LG, yeni güncellemeyi getirmekte gecikmedi. Firmadan gelen açıklamaya göre önümüzdeki 2 ay içerisinde yeni güncelleme kullanıcılarla buluşacak. Gelecek 2 ay içerisinde telefonun güncellemesinin test edilecek olması kullanıcılara daha sorunsuz bir güncelleme getirecek. Görülen duruma göre LG bu sefer çok daha titiz ve dikkatli bir şekilde güncellemesini getirecek. Çok yakın zamanda kullanıcılar hatasız bir son sürüm güncellemeye kavuşacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap