Apple’ın merak edilen yeni güncellemesi IOS 8.4 geldi. Yeni güncellemenin detayları ve nasıl indireceğiniz hakkında bilginiz yoksa haberimiz sizin için çok faydalı olacaktır. Bakalım IOS 8.4’te kullanıcıları neler bekliyor?

Apple’ın WWDC 2015 etkinliğinde tanıttığı Apple Music’in güncelleme ile çıkacağını belirtmişlerdi. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar Apple Music’e ulaştılar. Belirtilen tarihte yayınlanan güncelleme, kullanıcıları sevindirdi.

IOS 8.4’ün Yenilikleri

Genel olarak çoğu yenilik Apple Music ile beraber geldi. Müzik severler bu yeni uygulama ile birlikte istediği müziğe istediği zaman ulaşabilecek. Yeni gelen özelliklerden biriside ‘’radyo’’. Radyo üzerinden müzik dinleyebilir, söyleşi ve radyo şovlarını dinleyebilirsiniz. Hatta dilerseniz kendi istasyonunuzu bile kurabilirsiniz.

IBooks İyileştirildi

IBooks ile beraber sesli kitapları; tarayın, dinleyin ve indirin. IBooks kitaplar artık sadece Ipad’de değil IPhone’da da çalışıyor.

Tüm bu yeniliklerin yanında sistem için çok sayıda düzeltme ve iyileştirme yapılmış durumda. Boyutu 212 Mb olan güncellemeyi telefonunuza yüklemeden önce, telefonunuzu her ihtimale karşı yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum Yap