Tayvan merkezli akıllı telefon üreticisi firma Desire Serisinin yeni üyelerini kullanıcılara tanıttı. Tanıtımı yapılan yeni telefonlar; Desire 520, Desire 526, Desire 626 ve Desire 626s.

Dünyanın önde gelen telefon üreticilerinden olan HTC Desire Serisi için yeni modellerini piyasaya tanıttı. Kullanıcıların merakla beklediği yeni HTC’ler hakkında detaylı bilgi haberimizde yer almaktadır. Firma son çıkardığı One M9 ile beklediği ilgiyi göremeyince biraz zor zamanlar geçirmişti. Bu zor zamanlardan çıkmak için 4 adet yeni telefon tanıtan firma eski performansını yakalamakta kararlı gözüküyor.

Daha çok giriş ve orta seviye olan Desire Serisi telefonlar tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Tanıttığı bu telefonları, teknik özelliklerinden çok fiyatları ile ön plana çıkarmak isteyen üretici firma bu sayede eski prestijini yakalamayı hedefliyor.

4 yeni modelde de Snapdragon 210 işlemci kullanan firma, yine 4 telefon içinde 8 Megapiksellik kamera kullanmış. Yeni Desire Serisi telefonlar 2000 mAh batarya ile desteklenirken, Android’in 5.1 Lollipop sürümü telefonlara eşlik edecek.

Yorum Yap