Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Son 5 yıl içerisinde artan teknoloji ve gelişim ile birlikte insanların teknolojik gelişmelere olan ilgisi de giderek artmaya başladı. Bu durumun farkında olan birçok yayıncı da teknoloji haberleri konusunda farklı içerikleri barındıran internet siteleri açmaya ve özellikle yabancı kaynaklardaki içerikleri, basın bültenlerini ve kendi hazırladıkları yazıları sunmaya başladılar.

Son 2 yıl içerisinde artan teknoloji sitelerinin birbirinin tekrarı olmaya başlandığının siz de farkındasınızdır. İnsanlar teknolojik gelişmeleri uygun bir dil ile anlatmak yerine dikkat çekici konuları özünden çok farklı bir biçimde, yalnızca daha çok okunuyor diye piyasaya sürmeye başladı. Tam da bu noktada geçtiğimiz sene içerisinde yayın hayatına başlayan ve güncel teknoloji ve oyun haberleri paylaşımında bulunan Tech Kafa’dan bahsetmek istiyorum.

Tech Kafa, 2014 yılı sonunda birkaç kişi ile yayın hayatına başlayan ve hızlı gelişim süreci ve takipçileri ile kısa sürede kaliteli bir teknoloji ve oyun haberleri sitesine dönüşmüştür. Takipçileri ile samimiyeti ve kullanıcılarının sorunlarına verdiği yanıtlar ile teknoloji konusunda birçok soruna çözüm getirmeyi başaran Tech Kafa, oyun ve teknoloji haberleri haricinde kullanıcılara tavsiyeler sunduğu özel yazı dizilerini de sunmaktadır.

Bunlarla da yetinmeyen Tech Kafa ekibi, daha önce kopuk kopuk farlı kaynaklarda bulunan teknoloji sorunlarını sizler için toplayıp bir araya getirmekte ve düzenli bir kaynak şeklinde size sunmaktadır. Örneğin modem şifresi değiştirme konusunda merak ettikleriniz ve karşılaşabileceğiniz sorunlar siz okuyucular için düzenli bir biçimde hazırlanmış, sorunlarınıza karşı yapmanız gereken çözümler size sunulmuştur.

Yeni açılan soru cevap bölümü ile de birebir olarak sorunlarınıza karşılık vermeye çalışan Tech Kafa ekibi, düzenli çalışmalarıyla gündemdeki tüm teknoloji ve oyun haberlerini sizin için tarayıp yalnızca bilmeniz gerektiğini sunarak yayın hayatına devam etmektedir.

Siz de güncel haberleri takip ederken sorularınıza yanıt alacağınız ve sevdiğiniz konularda doyasıya muhabbet edebileceğiniz bir ekip arıyorsanız Tech Kafa tam da size göre!

Yorum Yap