Samsung’un adete tüm silahlarını kullandığı telefonlarından olan Glaxy S6 ve Glaxy S6 Edge için yeni güncelleme geldi. Android 5.1.1 güncellemesi son teknoloji telefonlara ne gibi yenilikler ve düzeltmeler sunuyor? Güncellemenin detayları haberimizde yer almaktadır.

Milyonlarca kullanıcıya hitap eden Samsung Glaxy serisi telefonlara sonunda güncelleme geldi. Ülkemize gelen Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi kullanıcıları bir hayli sevindirecek gibi duruyor.

Güncellme Neler Getiriyor?

Tüm dünya üzerinde birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan Samsung Glaxy telefonlara yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme daha çok sistem iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri üzerine getirilmiş gibi gözüküyor. En önemli değişikliklerden biri olan telefon ve kullanıcı arayüzü değişiklikleri kullanıcıların en fazla gözüne çarpacak olan yenilik.

Performans alanında ise daha kararlı bir RAM tüketimi sunan güncelleme, telefonların daha fazla kullanıcı dostu olmasını sağlıyor. Batarya kullanımı ve performansa yönelik iyileştirmeler Samsung kullanıcıları tarafından kesinlikle beğenilecek gibi duruyor. Bakalım yeni güncelleme hakkında kullanıcı yorumları neler olacak? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap