Dünyanın en popüler sosyal medya siteleri arasında olan Facebook, her geçen gün yeni özellikler ile kullanıcılarını sevindirmeyi ihmal etmiyor. Sitenin son özelliği son derece kullanıcı dostu olacak. Yeni çıkacak bu özellik sayesinde site üzerinde video izlerken aynı zamanda haber kaynağında gezintinize devam edebileceksiniz.

Facebook kullanıcılarına her fırsatta bir yenilik sunarak sitesini popüler tutmaya çalışıyor. Bu çalışmalarına ara vermeden devam eden sosyal paylaşım sitesi, hala milyonlarca kullanıcıyı bünyesinde tutuyor. Sosyal medya sitesi fazla kullanıcıları nedeniyle adeta bir video paylaşım sitesi gibi çalışmaya başladı. Bu farklılığı gören site bu yolda adımlar atmaya devam ediyor. Son olarak otomatik video oynatma özelliği getiren site, şimdide video izlerken haber okumamıza imkan sağlıyor.

Yeni çıkacak özellikle birlikte seçtiğiniz bir videoyu izlerken haber kaynağını okumaya devam edebileceksiniz. Bu sayede kullanıcılar iki işi aynı anda yapabilecek. Kullanıcılara büyük ölçüde vakit kazandıracak yeni özelliğin çok kısa bir süre içerisinde kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor.

Yorum Yap