Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Dünya üzerindeki en popüler sosyal medya sitelerinden biri olan Facebook, Apple şirketinin sesli asistanı ‘’Siri’’ ye rakip olmayı hedefliyor. Facebook’un üreteceği sesli asistan hakkında çok fazla bir bilgi olmasa da ismi kesin olarak biliniyor. ‘’Moneypenny’’ ismini alacak sesli asistan hakkında detaylı bilgi haberimizde yer almaktadır.

Yaptığı yenilikler ile kullanıcıları her geçen gün siteye daha fazla bağlayan Facebook, bu seferde sesli asistan üretiyor. Anlık mesajlaşma firması olan WhatsApp’ı satın almasından itibaren sürekli büyüyen firma, yenilikleri yakından takip ederek dahil oluyor.

Söylentilere göre sosyal medya sitesi sesli asistan üzerinde şimdiden çalışmalarına başladı. Apple’ın sesli asistanına rakip olarak geleceği söylenen ‘’Moneypenny’’ diğer sesli asistanlardan bir adım önde olacak. Diğer firmaların sesli asistanları piyasaya çıktıktan sonra üretilecek olan, sesli yardımcı diğer asistanların eksiklerini ve yararlı taraflarını daha rahat görebilecek. Bu sayede diğerlerinden daha önde olması beklenen sesli asistan çok yakın bir zamanda kullanıcılar ile buluşacak. Bakalım Facebook bu yenilikle kullanıcıları ne kadar memnun edebilecek?

Yorum Yap