Apple kullanıcılarının 2013 yılından beri beklediği daha performanslı ve daha büyük ekrana sahip tablet modeli IPad Pro sınırlı sayıda üretilecek. Aldığımız bilgilere göre sınırlı sayıda üretilecek bu ürünü, her isteyen kişi alamayacak. Her isteyen kullanıcının alamayacağı tablet, Apple’ın en özel tabletlerinden biri olacak gibi duruyor.

Haber kaynaklarında uzun süredir dedikodusu yapılan tablet, konusunda beklenmedik bir gelişme gerçekleşti. Tayvanlı bir teknoloji portalı olan Digitimes’ın yaptığı haberlere göre Apple bu tableti üretecek. Ancak bu tablet hem belirli kişilere ulaşacak hem de sınırlı olarak üretilecek. Söylentilere göre tabletin ismi ya IPad Pro ya da IPad Plus olacak. Henüz ismi bile tam bilinemeyen tablet, firma için büyük ekranlı tablet satışlarını denemek için büyük bir fırsat olacak.

Teknik özellikleri henüz tam olarak belli olmasa da ekran boyutu ve çözünürlüğünün diğer tabletlerden daha ileri bir teknolojiye sahip olacağı tahmin ediliyor. Tabletin üretiminin Eylül 2015’te başlayacağı söyleniyor. Bu üretimin sonucu olarak tabletin, Kasım 2015’te kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap