Büyük haber sitelerinde gelen bilgilere göre IPhone 6’ların bir üst versiyonu olacak S serilerinin üretimi şimdiden başlamış. Bir önceki modellere göre daha fazla satılacağını düşündükleri S serilerini şimdiden üretmeye başlamışlar. Bu üretim satış başladıktan sonra gelecek talepleri hızla karşılamak için pratik bir çözüm olarak görülüyor.

Wall Street Journal’den aldığımız bilgiye göre firma S serisi için şimdiden stok yapmaya başlamış. Yapılan bu stok, tahmin edilen satış rakamlarını karşılamak için erkenden başlatılmış gözüküyor. İddialara göre Apple üretici ortaklarına toplamda 90 milyon adet telefon siparişi vermiş. Bu rakamlar çok fazla gözükse de IPhone 6’nın yakaladığı başarı bu iddiaları gerçekliğe daha da yakınlaştırıyor.

IPhone 6 S Serileri Daha Fazla Satabilir

Firmanın tahminlerine göre son modellere göre daha fazla satmasını bekledikleri, S serileri için şimdiden üretime başlamaları çok düşük bir ihtimal gibi gözükmüyor. Satış taleplerini karşılamak için böyle bir stok yaptığı düşünülen firma, S serileri ile birlikte yeni bir rekora daha imza atabilir.

İlgili Yazılar

Yorum Yap