En popüler işletim sistemlerinden biri olan Android için Skype 5.5 kullanıma hazır durumda. Kullanıcılar için çeşitli yenilikler ve kullanım kolaylığı sağlayan yeni güncelleme, herkesin hoşuna gidecek. İsteyen kullanıcılar için otomatik giriş yapabilen yeni güncelleme, Skype kullanan Android cihaz sahiplerini bir hayli sevindirecek.

İnternet üzerinden sohbet etmek için akla gelecek en popüler uygulamalardan biri olan Skype, her geçen gün kendini yenileyerek güçlenmeye devam ediyor. Yazılı, sesli ve görüntülü sohbeti bir çerçevede toplayarak kullanım kolaylığı sağlayan uygulama, yeni güncellemesi ile birlikte çeşitli yenilikler ve sistem iyileştirmeleri getiriyor.

Otomatik Giriş Sistemi

Skype 5.5 kullanan kullanan kullanıcılar bir kere giriş bilgilerini girdikten sonra, bir daha kullanıcı adı ve parolayla uğraşmayacak. Güncellemenin en büyük yeniliklerinden biri olan otomatik giriş sistemi kullanım açısından çok büyük rahatlık sağlıyor. İsteyen kullanıcılar için şifre sorma seçeneğini de açık bırakan Skype ekibi güncelleme üzerinde ciddi çalışmalar yapmış durumda. Bakalım Android kullanıcıları uygulamanın yeni güncellemesini beğenecek mi?

Yorum Yap