Dünyanın en popüler video paylaşım sitesi olan Youtube’dan video indirmek çok kolay. Milyonlarca kullanıcı ve kanal tarafından yüklenen videolar sitenin havuzunda yer almaktadır. Bu kadar fazla kullanıcı olduğu için aklına gelebilecek çoğu şey hakkında video bulabiliyorsunuz. Adeta bir video arama motoru gibi çalışan siteden beğendiğimiz veya istediğimiz bir videoyu indirmek çok kolay. Bu yazımızda sizlere YouTube üzerinden nasıl video indirileceğini anlatıyoruz.

YouTube Video İndir

Bu anlatacağımız yöntem YouTube üzerinden video indirmenin sadece bir yolu. Video paylaşım sitesinden, video indirmenin çok fazla yolu var. Online siteler üzerinden video indirme bunlardan birisidir. Yalnız bu sitelerin güvenilir olduğuna emin olmanız gerekiyor. Yoksa indireceğiniz videoyla beraber bilgisayarınıza istenmeyen yazılımlarda indirebilirsiniz.

YouTube’dan Video İndiren Siteler

Eğer videonuzu internet siteleri üzerinden indirmek istiyorsanız, SaveFrom sitesini denemelisiniz. SaveFrom videoları hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda SaveFrom sitesini kullanarak diğer video sitelerinden de video indirebilirsiniz. Sadece YouTube için çalışmıyor olması kullanıcıları sevindirecek bir özellik.

YouTube’dan Programla Video İndirme

Youtube üzerindeki videoları, bu iş için üretilen programlarla indirebilirsiniz. Yalnız bu programlarda da güvenlik hala tartışılan bir nokta. Programı bilgisayarınıza indirirken istenmeyen yazılımlara maruz kalabilirsiniz. Bizim önerimiz Chermenin Software tarafından üretilen ve tamamen ücretsiz olan YouTube Video Downloader programı olacaktır. Yazımızdan da göreceğiniz gibi video indirmenin birçok yolu var seçim sizin.

İlgili Yazılar

Yorum Yap