Microsoft’un işletim sistemi olan Windows Mobile’ın son sürümünde görüşmelerinizi kaydedebileceğiniz bir özellik bulunuyor. Çoğu kullanıcının merakla beklediği özellik hakkında merak ettikleriniz haberimizde yer almaktadır.

Firmanın mobile cihazlar için hazırladığı işletim sistemi birçok yeni özelliğe sahip. Yeni çıkan güncelleme ile gelen özellik görüşmelerini kaydetmek isteyen kişilerin çok işine yarayacak.

Görüşmelerinizi Kaydedin!

Microsoft’un güncelleme ile getirdiği özellik, diğer işletim sistemlerinde ancak dışarıdan yüklenen uygulamalar sayesinde gerçekleşebiliyordu. Kullanıcılar için büyük bir kolaylık olacak bu uygulama 10149 yapı numaralı güncelleme ile birlikte geldi. Bu özellik sayesinde Android ve IOS işletim sistemlerinin önüne geçen firma, diğer işletim sistemine sahip kullanıcıları kıskandıracak nitelikte.

Kayıt edilen görüşmeler telefon içerisinde bir klasöre depolanıyor. Bu klasör içerisine girerek istediğiniz görüşmeyi bulabileceksiniz. Dosya yönetiminin içerisinde yer alan ‘’Kaydedilen aramalar’’ klasöründe yer alan kayıtlı görüşmeler bazı ülkelerde sorunlar yaratabilir. Bu sorunlar Microsoft şirketine bir problem yaratacak mı? Firma bu alanda ne gibi adımlar atacak? Zaman içerisinde göreceğiz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap