Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, geçtiğimiz günlerde sesli arama özelliği getirmişti. Bu özellik ilk olarak Android, ardından İOS’a gelmişti. Son olarak BlackBerry telefonlara gelen özellik şimdi Windows Phone’lara geliyor.

Günlük kullanıcı sayısı milyonlara ulaşan uygulamanın böyle bir özellik getirmesi kullanıcıları çok sevindirmişti. Ancak bu uygulama tüm işletim sistemlerine aynı anda gelmedi. İlk olarak Android teefonlara gelen özellik daha sonra hızla diğer işletim sistemlerine gelmeye başladı. Son olarak Windows Phone’lara gelecek olan özellik, birçok uygulama yönünden sıkıntı çeken Windows kullanıcılarına iyi bir haber oldu. Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler olan WhatsApp, kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor.

Windows Phone’lar için henüz test aşamasında olan özellik en kısa zamanda tüm kullanıcılar için çalışır hale gelecek. Windows marka telefon kullanan kişileri memnun edecek özelliğin çok yakın bir zamanda gelmesi bekleniyor. Bu özelliğin BlackBerry telefonlardan sonra, Windows telefonlara gelmesi çoğu kullanıcıyı üzse de bu sefer Windows Phone kullanıcıları unutulmadı

İlgili Yazılar

Yorum Yap