Sosyal medyanın en çok ziyaret edilen siteleri arasında olan Tumblr, yeni çıkardığı soru-cevap platformu ile Reddit’e rakip olacak gibi gözüküyor. Tumblr’ın yeni çıkardığı soru-cevap platformunu yazımızda ayrıntılarıyla beraber yer almaktadır.

Günümüzün lider sosyal medya siteleri arasında olan Tumblr’ın en büyük rakipleri; Facebook ve Twitter. Kullanıcıların kendilerine has içerik paylaştığı bir platform olan Tumblr kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. 2013 yılında Yahoo 1.1 milyar dolar ödeyerek sosyal paylaşım sitesini satın almıştı. Yahoo’nun satın almasından sonra, site içerisinde pornografik içeriklerin sileneceği hakkında bir söylenti çıkmıştı. Ancak Yahoo bu tarz içeriklerin yayınlanmasında sorun olmayacağını belirtmişti.

Answer Time

Tumblr uzun bir süre yenilik olarak GIF arama özelliği dışında bir yenilik getirmemişti. Ancak Tumblr bugün yeni soru-cevap platformu olan ‘’Answer Time’’ı kullanıcılara tanıttı. Ask Me Anything platformuna aşırı derecede benzeyen program, site kullanıcılarının ünlülerle internet üzerinden buluşarak sorularını yöneltmesini sağlıyor. Answer Time uygulamasının ilk konuğu ise Fall Out Boy olarak belirlendi.

İlgili Yazılar

Yorum Yap