Amerikalı üretici çılgın proje ortaya çıkardı. Telefon üreticisi Sargus, dünyanın en güçlü donanımına sahip telefon için kolları sıvadı. Firma şimdiye kadar 1 milyon dolar değerinde finansman topladı.

ABD’li üretici dünya üzerindeki en donanımlı telefonu üretmeyi amaçlıyor. Teknik özellik bakımından diğer telefonlardan bir hayli üstün olacak akıllı telefon, üretim için yeterli finansmanın sağlanmasını bekliyor. Proje için maddi desteği internet üzerinde arayan şirket 5 gün içerisinde 1 milyon dolar destek topladı. Projeler için maddi destek bulamaya yaran ‘’Indiegogo’’ sitesinde açılan kampanya beklenilen ilgiyi gördü.

464 GB Depolama Alanı

Sargus tarafından geliştirilen telefon şimdiden teknik özellikleriyle tüm dikkatleri üstüne çekti. Cihazın 464 GB’lık depolama alanı şimdiden herkesi büyüledi. Telefon sadece depolama alanında değil; kamera,ses ve batarya gibi konularda da çok üstün değerler sunacak. 21 megapiksellik bir arka kameraya sahip olacak telefonun işlemcisi, Snapdragon 801 2.5 GHz olacak. Çoğu bilgisayardan bile teknik özellik olarak daha performanslı telefon, akıllı telefon severleri şimdiden meraklandırıyor.

Yorum Yap