Samsung’un amiral gemileri olan S6 ve S6 Edge’de göz önüne çıkan hızlı başlat problemine çözüm bulundu. Tüm kullanıcılar için bu hızlı başlat problemini araştırdık ve çözümü bulduk. Bu sorunun çözümü yazılım güncellemesi ile değil, telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama sayesinde çok kolay bir şekilde düzeltilebiliyor.

Kullanıcıların hızlı başlatta bulunan simgelerin kaybolmasından şikayet etmesi üzerine, bu soruna çözüm üretildi. Sadece Samsung Glaxy S6 ve S6 Edge kullanıcılarını etkileyen bu problemin çözümü dışarıdan yükleyeceğiniz bir uygulama ile çok kolay.

Samsung’un uygulama merkezi olan Glaxy Apps’ten indirebileceğiniz uygulama akıllı telefonlarınızda bulunan hızlı başlat sorununa bir çözüm üretiyor. Hızlı başlatta bulunan problemi çözdükten sonra otomatik olarak kendini silen uygulama kullanıcılara pratik bir çözüm sunuyor.

Akıllı telefonlarınızda bulunan hızlı başlattaki simgeleriniz kayboluyorsa çözüm aşamalarını sırasıyla anlatıyoruz.

Galaxy Apps’e giriniz ve Quick Panel Resitor uygulamasını indiriniz. Uygulamyı indirdikten sonra açmanız ve yenile demeniz hızlı başlat sorununu çözmenize yeterli olacaktır. Samsung’un bu sorun için neden bir güncelleme getirmediği kullanıcılar tarafından hala merak ediliyor. Kullanıcı sorunlarıyla ilgili olan Samsung, bu sorunun çözümünü hızlı ve pratik bir şekilde sunmuş durumda. Ancak bir sonraki güncellemenin içine hızlı başlat sorununun çözümünü koyması, sorunu çözemeyen kullanıcılar için gerekli gözüküyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap