Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler uygulamalardan biri olan Line, uygulamaya bir yenilik getirdi. Line kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak alınabilcek Popcorn Buzz ile 200 kişiyle aynı anda sesli görüşme yapmanız mümkün.

Ülkemizde ve dünyada çok popüler uygulama çıkardığı yeni özellikle birlikte, kullanıcılara güzel bir yenilik sundu. Bu yenilikle beraber Popcorn Buzz ile 200 kişiyle aynı anda sesli konuşma yapabiliyorsunuz. Sesli görüşme alanında böyle bir yenilik, Line’ın rakiplerini kıskandıracak.

Kısa bir süre sonra çıkacak uygulama ilk olarak Anroid kullanıcılar için gelecek. Anroid telefon kullanıcıları yakın bir zamanda Google Play’den uygulamaya ulaşabilirler. Her zamanki gibi özellik İOS’a daha sonra gelecek. Ancak bu gecikme video arama gibi ek özellikler ile birlikte olacağı söyleniyor.

Uygulamada 200 katılımcı aynı anda konuşma yapabildiği için, Line toplu konuşmalar için butonlar eklemiş. Kimin ne zaman konuştuğunun karışmaması için yardımcı tuşlar olacak. Bunun yanında konuşma yapan kişilerin yanında beliren renkler kimlerin konuştuğu hakkında bilgi verecek.

İlgili Yazılar

Yorum Yap