Apple’ın pek başarılı olmayan C serisinin yeni ismi IPhone 6C. Şirketin ucuz IPhone olarak piyasaya çıkardığı telefonun yeni versiyonu piyasaya çıkacak mı? Eski başarısızlıkları ortadan kaldırabilecek mi? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yeni IPhone modelleri üzerinde çalışmalarını son hızla yürüten şirket, yeni telefonların arasında 6C’yi tanıtacak mı? Yeni modelleri tanıtmak için sonbahar ayını gösteren firma bize ne gibi yenilikler getirecek az çok biliyoruz. Ancak C serisinin ne olacağı henüz kimse tarafından bilinmiyor.

IPhone 6C Seneye Tanıtılabilir

C serisi yeni IPhone ile ilgili sürekli yeni bilgiler geliyor. Ancak en gerçek bilgiler firma tarafından verildi. Apple’ın yaptığı açıklamalara göre telefon bu yıl içerisinde tanıtılmayacak. Telefon hakkında bildiğimiz bilgiler sadece 4 inçlik bir ekranı olacağı ve seneye tanıtılabileceği ihtimali.

Genel tahminlere göre telefon Apple Watch 2 ile beraber tanıtılacağı yönünde. Yeni akıllı saatin, 2016 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılacağı tahmin ediliyor. Bakalım şirket C serisini, IPhone 6 modellerine getirecek mi? Bunlar sadece bir söylenti mi? Tek yapabileceğimiz bekleyip görmek.

İlgili Yazılar

Yorum Yap