IPhone’un her modelin üstüne çıkardığı ara modellerden olan S serisi, IPhone 6 için de gelecek. Büyük bir değişiklik getirecek gibi gözüken IPhone S serileri ne zaman kullanıcıya tanıtılacak bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz Eylül ayında kullanıcıya tanıtılan yeni IPhone 6 modellerinin üzerinden kısa bir zaman geçmiş olsada, S serisi yeni IPhone’lar tanıtılmayı bekliyor. Yazılımsal olarak büyük yenilikler getirecek olan ara modeller, yakın bir zaman içerisinde tanıtılacak. Önceki IPhone modellerinde aşırı derecede şikayet alan küçük ekranlar Eylül ayında tanıtılan IPhone 6’larda önemli ölçülerde düzeltilmişti. Çözülen bu sorundan sonra akıllı telefonların, kameralarında iyileştirmeler ile piyasaya çıkacak olan ara modellerde kameralarda da iyileştirmeye gidilecek. Yeni S serilerinde kamera 12 megapiksel’e çıkacak.

Piyasaya çıkacak olan S serilerinde bataryada da bir iyileştirme söz konusu olacak. Eski modellere göre bir hayli iyileştirilmiş olan batarya tekrar gözden geçirilecek. Bu yenilikler ile birleştirilen yeni IPhone 6 S modelleri 25 Eylülde şirket tarafından tanıtılacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap